Wolny termin- fotograf – w 2023 roku

Wolny termin na zdjęcia ślubne w 2020 roku. Nie tak miało być. Rok zapowiadał się dobrze ale jak widać wirus popsuł wszystko co mógł, praktycznie we wszystkich branżach. Konsekwencje zakazów dotknęły również branżę ślubną a co za tym idzie wszyscy ucierpieliśmy. Od domów weselnych, przez kościoły, po zespoły na fotografach i kamerzystach i dj’ach kończąc. W tym roku nikomu nie jest lekko. Cała ta sytuacja spowodowała, że w moim kalendarzu zwolniło się kilka terminów na zdjęcia ślubne więc jeżeli ktoś ze znajomych poszukuje nadal fotografa to pamiętajcie o mnie. Gwarantuję fachową obsługę podczas uroczystości ślubnej oraz podczas części bardziej przyjemnej czyli wesela.

W przypadku części klientów udało się przesunąć terminy tak żeby wszyscy byli zadowoleni ale w przypadku innych niestety nie udało się dostosować nowych terminów.

Wolny termin na zdjęcia ślubne w tym roku będzie miało więcej fotografów i kamerzystów ale jakoś ten rok musimy przetrwać. Solidaryzując się z wszystkimi w tym miejscu pragnę zapewnić, że każdy kto jeszcze zdecyduje się na moje usługi w roku 2020 otrzyma rabat na usługi w wysokości 500zł. Ta oferta dotyczy dwóch najwyższych pakietów fotograficznych.

 

Kontakt do fotografa w elblagu: 500 699 600. Warto zapamiętać ten numer i podzielić się ze znajomymi.

Zobacz nasz sklep internetowy