Profesjonalne obiektywy-Fotografia weselna

Nowy sprzęt w sezonie 2017-nowe profesjonalne obiektywy Canon serii L.

Kolejny sezon czyli 2017 zapowiada się wyśmienicie. Nowy sprzęt, nowe możliwości. Profesjonalne obiektywy, dzięki którym zyska fotografia weselna.

W dniu dzisiejszym powiększył się mój arsenał obiektywów-nowe profesjonalne obiektywy. Do grona wybrańców dołączył mały teleobiektyw Canon z profesjonalnej serii L – 70-200. W połączeniu z moimi pełnoklatkowymi A7-kami działa super. Jestem zachwycony jakością zdjęć. Bawiłem się nim dzisiaj tylko godzinę bo chwilę przed zamknięciem sklepu go nabyłem ale… kilka fotek z ogrodu zaraz będziecie mogli zobaczyć. Ostry,ostry,ostry… stwierdzam, że seria profesjonalna L obiektywów Canon to jest naprawdę majstersztyk. Wierzę, że w przyszłym tygodniu plener w Pradze będzie udany, wtedy zobaczycie więcej zdjęć wykonanych tym obiektywem. Nie sprawdzałem jeszcze jak się sprawdzi w wideo ale wierzę, że się nie rozczaruję. Dobry do robienia zdjęć w ruchu a piękne rozmycie tła gwarantuje udane portrety.

Poniżej kilka fotek zrobionych na szybko przez szybę. Widok ponurego ogrodu za co z góry przepraszam 🙂 Zdjęcia robione z ISO 1600.