Fotografia i Videografia

Fotografia i Videofilmowanie w kolejnym sezonie będzie jeszcze lepsza. Jestem na etapie modernizowania moich zestawów do zdjęć oraz do videografii. Idąc zgodnie z trendami będę starał się jakość usług jeszcze poprawić. Poza standardowym filmowaniem (jak było do tej pory), które nieco kojarzy się z długim filmem dokumentalnym, dodaję do usług VIDEOGRAFIĘ.

Fotografia i Videofilmowanie to filmy o wyglądzie kinowym. Filmy są nagrywane najwyższej jakości obiektywami CANON z serii L oraz obiektywami Sony ( w tym również G-Master). Obraz jest w dużej mierze uzależniony od obiektywów, które są wykorzystywane do filmowania.

Dzięki nowym rozwiązaniom będę mógł również nagrywać obraz w jakości 4k. Produkt końcowy nie będzie dłuższy niż 40min.

 

Szczegóły

Indywidualnie przygotowany scenariusz do każdego filmu. Tego typu projekt wymaga większego zaangażowania ze strony klienta. Wspaniałej jakości obraz Full HD lub 4K. Doskonałe obiektywy pięknie odcinające pierwszy plan od drugiego. Dzięki nowym aparatom obraz rejestrowany w jakości 6k a następnie skalowany do FullHD lub 4k. Najwyższa jakość obrazu.

Nowy, lepszy dźwięk.

W przypadku audio udało się już skompletować reloop tape oraz dodatkowy zewnętrzny recorder do audio. Dzięki temu możemy mieć czysty dźwięk, który wychodzi z miksera w kościele (podczas ślubu) lub z konsoli DJ’a w trakcie wesela.

Lepsze światło

Do zestawu przenośnego dołączyły lampy Led o zmiennej temperaturze barwowej. Są one bardzo ważne w przypadku filmowania w ciemnych pomieszeniach. Dodatkową zaletą jest niski pobór energii z czego ucieszą się domy weselne.